Home Czech
Welcome to the International Legends of Honor forum, brave Warriors!

Problémy ve hře

2»

Comments

• krizakcz (CZ1)krizakcz (CZ1) Member Posts: 61
    43d18h a stale s tim nikdo nic neudelal porad zasekla hera na lede je to hnusne tohle jejich chovani
    44d 13h  :#
    47d00h :-(((
    Odblokuje konecne nekdo ty hera pls ?  :/
  • zipi25 (CZ1)zipi25 (CZ1) Member Posts: 2

ahoj

dneska jsem zadala IT support,protoze se totez pred hodkou stalo hracum galie.

pokud mate nejaky kontakt na mluvici support v Aj, poslete!bitva prave trva uz hodku a pul .. opet led.

ahoj

dneska jsem zadala IT support,protoze se totez pred hodkou stalo hracum galie.

pokud mate nejaky kontakt na mluvici support v Aj, poslete!bitva prave trva uz hodku a pul .. opet led.

Jedinej kdo to zatim resil byla BM Zoe ale od poloviny prosince tu nebyla u nas jsme sekli uz 49d12h ma se to resit pri restartu servru ale nevedela kdy bude a od te doby nikdo nic nenapsal .
    Primo na nekoho od programatoru jsem kontakt nenasel jen vim ze stejnej problem je na vsech servrech.
    na nekterych jsou sekli jeste dele nezli u nas. Uz by s tim mohl nekdo neco udelat.
    50d 16h a stale nic:-(
  • jeyaro14 (SK1)jeyaro14 (SK1) Member Posts: 57
    edited 08.01.2017
    Zbytočne tu budeš stále písať  nikto ti nepomôže.. Môžeš maximálne čakať na reštart serveru alebo písať neustále na support .. 

Ale na fórum píšeš zbytočne tu ti nik nepomôže 
    Zbytočne tu budeš stále písať  nikto ti nepomôže.. Môžeš maximálne čakať na reštart serveru alebo písať neustále na support .. 

Ale na fórum píšeš zbytočne tu ti nik nepomôže 
    Tak jak se podle tebe dozvi o nejakem problemu kdyz to nenapises ?
    Od toho jsou admini aby to poslaly dal ale problem je ze tu spis nejsou nez jsou a proto pisu prubezne do vlakna aby vydely ze tu jsem casto takze ucel to urcite ma. A navic ostatni vydsi jak dlouho trva vyresit zdanlive banalni problem. Od toho je forum a ne o tlachani ale o dulezitych vecech spojenych se hrou. Kdo to nechape tu nema co delat.
    52dni18h a problem stale nevyresen :-(

• jeyaro14 (SK1)jeyaro14 (SK1) Member Posts: 57
    Tak jak se podle tebe dozvi o nejakem problemu kdyz to nenapises ?Od toho jsou admini aby to poslaly dal ale problem je ze tu spis nejsou nez jsou a proto pisu prubezne do vlakna aby vydely ze tu jsem casto takze ucel to urcite ma. A navic ostatni vydsi jak dlouho trva vyresit zdanlive banalni problem. Od toho je forum a ne o tlachani ale o dulezitych vecech spojenych se hrou. Kdo to nechape tu nema co delat.
    Písal by som rovno na SUPPORT! A nie tu kde nieje aktívne fórum a čo ti chybu oznámia po 2 mesiacoch a napíšu - Bude reštart servera momentálne nevieme kedy 

Chyby v hre su dosť a kedže je to hra o ktorú sa starať nebudu ich to zaujimať nemusí prachy brať budu ty im to davaš dobrovoľné ale starať sa nebudu keď napísali jasné nemáme zaujem 
    Tak jak se podle tebe dozvi o nejakem problemu kdyz to nenapises ?Od toho jsou admini aby to poslaly dal ale problem je ze tu spis nejsou nez jsou a proto pisu prubezne do vlakna aby vydely ze tu jsem casto takze ucel to urcite ma. A navic ostatni vydsi jak dlouho trva vyresit zdanlive banalni problem. Od toho je forum a ne o tlachani ale o dulezitych vecech spojenych se hrou. Kdo to nechape tu nema co delat.
    Písal by som rovno na SUPPORT! A nie tu kde nieje aktívne fórum a čo ti chybu oznámia po 2 mesiacoch a napíšu - Bude reštart servera momentálne nevieme kedy 

Chyby v hre su dosť a kedže je to hra o ktorú sa starať nebudu ich to zaujimať nemusí prachy brať budu ty im to davaš dobrovoľné ale starať sa nebudu keď napísali jasné nemáme zaujem 
    no v tom nemas pravdu tim ze hra bezi a zaroven stale bezi prodej dia za realne penize se doupousti podvodu a dale poruseni hernich pravidel tim ze oznami ze je vyvoj hry zastaven je nesprostuje povinosti se o stavajici hru starat. 
  • Fredie50 (CZ1)Fredie50 (CZ1) Member Posts: 1
    Dobrý den,
     píši za kolegu - Michajlis (ali GOGO) . Má problém se zamrznutým hrdinou v ledovém království. 
    Hrdina se zasekl v útoku na hrad a nereaguje. Čas se po zkončení nájezdu jenom navyšuje. momentálně je tam něco prez 64dni 8hodin.
    Prosím o nápravu.
    Jeste posilám odkaz na jeho pozvánku přátel, třeba Vám to pomůže:
    http://legendsofhonor.com/game?ic=HN-VU7-CZ&w=199947
    Dobrý den,
     píši za kolegu - Michajlis (ali GOGO) . Má problém se zamrznutým hrdinou v ledovém království. 
    Hrdina se zasekl v útoku na hrad a nereaguje. Čas se po zkončení nájezdu jenom navyšuje. momentálně je tam něco prez 64dni 8hodin.
    Prosím o nápravu.
    Jeste posilám odkaz na jeho pozvánku přátel, třeba Vám to pomůže:
    http://legendsofhonor.com/game?ic=HN-VU7-CZ&w=199947
    Pic psal jsem vsude kde to slo a nic kloudneho z nich nevypadlo tak jsme odkazani bohuzel na jejich samolibost .
  • raulinek (CZ1)raulinek (CZ1) Member Posts: 1
    Může mi někdo označit nepovolené slovo v tomto textu??

Ahoj.mě to taky vadí, ale já jsem toho tady ještě moc neprožil takže je to pro mě takový zpestření.Ale jestli bych měl do budoucna dvakrát do tejdne hořet  a nebudu se moct pohnout z místa tak mě to asi hru pěkně znechutí. Měj se a pevný nervy :-) Radek

Nemůžu to odeslat a už mě to leze na nervy. to není poprvé co nemůžu něco poslat.Vulgarismy ani jejich napodobeniny nepoužívám a komunikuju slušně.Ale slovník českého pravopisu si teda ke hraní rozhodně brát nehodlám :-) díky za odpověď. jo a slovo tejdne to není.
  • enwyja (SK1)enwyja (SK1) Member Posts: 46
    musíš dávať za bodkami medzeru, to je pravdepodobne ten problém.
Sign In to comment.