Strona główna Dział dyskusyjny

03.08.2016 | ... aktualizacja gry

FoxFox Posty: 415
edytowano 03.08.2016 w Dział dyskusyjny
Witajcie, 

Zespół LoH przygotował dla Was kolejną aktualizację, której szczegóły znajdziecie - jak zwykle - w Oficjalnych Ogłoszeniach

Zapraszam! 

Community manager

Komentarz

• 83ania83 (PL1)83ania83 (PL1) Member Posty: 28
    Znowu mi jaskinie po tej waszej aktualizacji spadły do pierwszego lv!! Mam pytanie po co jest suport?? Skoro pisze się do was zgłoszenia i zero odpowiedzi????? Totalna zlewka na graczy, zlikwidujcie suport bo jest bezużyteczny, badania giną , jaskinie spadają lv, juz drugi raz mi spadły to jest chore!!!!!!!!!!!!!
  • KAJMANN (PL1)KAJMANN (PL1) Member Posty: 1
    Na moczarach mam surowce potrzebne do budowy,Ciagle jest napisane ze mi brakuje okreslona ilosc.Nic nie moge budowac oprocz dekoracji. Co jest grane? Po kazdej aktualizacji cos jest zepsute.
  • amberkaaa (PL1)amberkaaa (PL1) Member Posty: 74
    musisz miec odpowiednią ilość surowcy na wysokim królestwie żeby móc budowac na innym świecie ;)
  • Sevral (PL1)Sevral (PL1) Member Posty: 49
    no to chyba kogoś w dupę łupie, to po co mi surowce na innych krainach skoro muszę mieć surowce na wysokim królestwie ?? już do reszty was powaliło, ale zresztą po co ja to pisze to nie wiem, i tak macie to w głębokim poważaniu co najwyżej zostanie mi zwrócona uwaga jeżeli zacznę przeklinać . . . żal 

• Aegis (PL1)Aegis (PL1) Member Posty: 62
    edytowano 04.08.2016
    to nie do końca prawda z zależnością posiadania surowców na wysokim królestwie a budową na innych. W dniu wczorajszym posiadałam pełne magazyny surowców zarówno na wysokim jak i na pozostałych a przy próbie podniesienia lvl-u twierdzy na lodzie wyskoczył komunikat o braku surowców. Postanowiłam podnieść gospodarstwo, efekt ten sam..spróbowałam na innym gospodarstwie i się udało, więc osobiście nie widzę tu żadnego związku a jedynie kolejne błędy pozwalające wybiórczo rozbudowywać zamek..najwidoczniej mamy teraz zgadywać co nam gra pozwoli ulepszyć a czego nie ;)
  • KrwawY88 (PL1)KrwawY88 (PL1) Member Posty: 21
    Nie wiem, czy wy jako zespół LOH jesteście poważni? Bo to wygląda na takie amatorstwo jakby to była wasza pierwsza gra, a wasi INFORMATYCY skoczyli może co najwyżej LICEUM O PROFILU INFORMATYCZNYM ledwo zdając EXCELA.

Poza grafiką (która moim zdaniem też zmieniła się na gorsze) TO ZEPSULIŚCIE:
    1)BRAK TURNIEJU DZIENNEGO ( A miały być super zmiany)
    2)JASKINIE SPADŁY DO POZIOMU 1
    3)W WALKACH NIE WIDAĆ KOMPLETNIE ILE OSÓB WALCZY, JACY SĄ GRACZE I JACY BOHATEROWIE.
    SAM CZAS I STAN ATAKU OBRONY CAŁEJ WALKI.
    4) Błąd szpitala - czasami ranni nie wyświetlają się w szpitalu !
    5) Surowce do budowy system bierze z danej krainy ale sprawdza czy są one na WYSOKIM KRÓLESTWIE

Tyle ja zauważyłem, a pewnie jest tego dużo więcej.

CZUJE SIĘ JAK NA JAKIMŚ serwerze testowym. I Nie każcie nam pisać do supportu tylko sami widzicie co się dzieje i sami to ogarnijcie !
  • Danger_89 (PL1)Danger_89 (PL1) Member Posty: 20
    Nie wiem co Wy bierzecie ale zmiencie ten turniej on jest bezsensu totalnie teraz wystarczy uzupelniac ubic wojsko pod szpital leczyc przez 24h i wygrywa osoba ktora ma najszybszy werbunek jaki tu sens dla graczy z mniejszym lvl w przedziale turniejowym 40-70 ? jak oni maja walczyc ? 
    Jaki wogole ma sens ten turniej ?
    ewentualnie wprawadzcie 3 turniej a strach i honor zostawcie :)
    i podobnie w sojuszowym powinno byc na zmiane strach z honorem a Nie tylko honor i honor ... - wprowadziliscie to juz i bylo dobrze ale oczywiscie aktualizacja byla jakas kolejna oczywiscie nie wypal i znow powrot do turniejow honor honor
    Przywróćcie rowniez palenie sie wszystkiego na zamkach bo zaniedlugo ta gra przestanie miec wogole jakis sens bo stracenie przykladowo 30 mln na zamek zeby spalil sie i odbudowal w ciagu 1 min jaki ma sens ?
    a zwerbowac 30 mln wojska w minute raczej sie nie da :) nawet za starych czasow  .
    Moze przed wprowadzeniem aktualizacji konsultujcie sie z Nami graczami zobaczcie naszym katem patrzenia na gre bo Wasz kierunek idei tej gry z kazda aktualizacja pokazuje ze glupich pomyslow to Wy jeszcze macie sporo .
  • VolfHTC (PL1)VolfHTC (PL1) Member Posty: 45
    Haha to jest śmieszne... wręcz żałośne...

Przez cały tydzień ciężko robiłem aby wygrać turniej tygodniowy, a w jeden dzień,
    sorry 10minut mnie gość wyprzedził...
    Bo kupił sobie wojsko VI poziomu i je wyleczył...
    I wpadło mu nagle 1mln...

Jaki jest sens w takim graniu i walczeniu w turniejach ?

• Icegrim (PL1)Icegrim (PL1) Member Posty: 4
    KrwawY88 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem, czy wy jako zespół LOH jesteście poważni? Bo to wygląda na takie amatorstwo jakby to była wasza pierwsza gra, a wasi INFORMATYCY skoczyli może co najwyżej LICEUM O PROFILU INFORMATYCZNYM ledwo zdając EXCELA.

Poza grafiką (która moim zdaniem też zmieniła się na gorsze) TO ZEPSULIŚCIE:
    1)BRAK TURNIEJU DZIENNEGO ( A miały być super zmiany)
    2)JASKINIE SPADŁY DO POZIOMU 1
    3)W WALKACH NIE WIDAĆ KOMPLETNIE ILE OSÓB WALCZY, JACY SĄ GRACZE I JACY BOHATEROWIE.
    SAM CZAS I STAN ATAKU OBRONY CAŁEJ WALKI.
    4) Błąd szpitala - czasami ranni nie wyświetlają się w szpitalu !
    5) Surowce do budowy system bierze z danej krainy ale sprawdza czy są one na WYSOKIM KRÓLESTWIE

Tyle ja zauważyłem, a pewnie jest tego dużo więcej.

CZUJE SIĘ JAK NA JAKIMŚ serwerze testowym. I Nie każcie nam pisać do supportu tylko sami widzicie co się dzieje i sami to ogarnijcie !
    No właśnie, dobrze że ktoś też to zauważył. Szczególnie irytujące jest to ze szpitalem. Gracz zwyczajnie traci rannych żołnierzy ładując ich do zamku, tylko dlatego że szpital podał fałszywą (zawyżoną) ilość wolnego miejsca. No jak tak można?

A co do surowców - miałem już ze dwa razy sytuację, że nie mogłem ulepszyć budynku na moczarach, bo rzekomo miałem za mało zasobów, co było nieprawdą. Nawet nie wiedziałem że system sprawdza liczbę surowców w Wysokim, a nie w tym królestwie gdzie akurat się buduje, co zresztą jest dość idiotyczne.
Sign In to comment.